Acetaminophen

* Alleen ter illustratie
Acetaminophen
Korte omschrijving
Acetaminophen 40mg 30pillen 30 pillen
54,397.47 HUF
Acetaminophen 40mg 60pillen 60 pillen
80,378.35 HUF
Acetaminophen 40mg 90pillen 90 pillen
106,765.18 HUF
Acetaminophen 40mg 120pillen 120 pillen
133,152.01 HUF
Acetaminophen 40mg 180pillen 180 pillen
185,925.67 HUF
Acetaminophen 40mg 240pillen 240 pillen
266,304.02 HUF
Acetaminophen 40mg 270pillen 270 pillen
292,284.90 HUF
Acetaminophen 40mg 360pillen 360 pillen
371,445.39 HUF
Acetaminophen 30mg 30pillen 30 pillen
45,060.59 HUF
Acetaminophen 30mg 60pillen 60 pillen
62,110.54 HUF
Acetaminophen 30mg 90pillen 90 pillen
79,160.49 HUF
Acetaminophen 30mg 120pillen 120 pillen
96,210.45 HUF
Acetaminophen 30mg 180pillen 180 pillen
130,310.35 HUF
Acetaminophen 30mg 240pillen 240 pillen
192,420.89 HUF
Acetaminophen 30mg 270pillen 270 pillen
209,470.85 HUF
Acetaminophen 30mg 360pillen 360 pillen
260,620.70 HUF
Acetaminophen 20mg 30pillen 30 pillen
40,189.17 HUF
Acetaminophen 20mg 60pillen 60 pillen
52,773.66 HUF
Acetaminophen 20mg 90pillen 90 pillen
65,358.15 HUF
Acetaminophen 20mg 120pillen 120 pillen
77,942.64 HUF
Acetaminophen 20mg 180pillen 180 pillen
102,705.67 HUF
Acetaminophen 20mg 240pillen 240 pillen
155,479.33 HUF
Acetaminophen 20mg 270pillen 270 pillen
167,657.87 HUF
Acetaminophen 20mg 360pillen 360 pillen
205,005.38 HUF
Acetaminophen 10mg 30pillen 30 pillen
35,723.71 HUF
Acetaminophen 10mg 60pillen 60 pillen
43,436.78 HUF
Acetaminophen 10mg 90pillen 90 pillen
51,555.81 HUF
Acetaminophen 10mg 120pillen 120 pillen
59,268.88 HUF
Acetaminophen 10mg 180pillen 180 pillen
75,100.98 HUF
Acetaminophen 10mg 240pillen 240 pillen
118,537.77 HUF
Acetaminophen 10mg 270pillen 270 pillen
126,250.84 HUF
Acetaminophen 10mg 360pillen 360 pillen
149,796.01 HUF
Acetaminophen 5mg 30pillen 30 pillen
36,535.61 HUF
Acetaminophen 5mg 60pillen 60 pillen
45,466.54 HUF
Acetaminophen 5mg 90pillen 90 pillen
54,397.47 HUF
Acetaminophen 5mg 120pillen 120 pillen
62,922.44 HUF
Acetaminophen 5mg 180pillen 180 pillen
80,378.35 HUF
Acetaminophen 5mg 240pillen 240 pillen
125,844.89 HUF
Acetaminophen 5mg 270pillen 270 pillen
134,369.86 HUF
Acetaminophen 5mg 360pillen 360 pillen
160,756.70 HUF

toegevoegd aan winkelwagentje
-
Verzending5-7 dagenGegarandeerde levertijd 16 dagenGegarandeerde levertijd 16 dagenGenoemde doseringen (EU), worden binnen Europa verzonden en garanderen een snellere levering.
-
Betaling
-
Upgrade en bespaar. Voeg items aan je winkelwagentje toe en krijg gratis verzending
81190.25 HUF
Acetaminophen
Gebruik
Paracetamol wordt toegepast als een analgeticum en koortsverlager. Het vermindert koorts en verlicht pijn.
In combinatie met andere medicijnen kan paracetamol voor andere gevallen worden gebruikt. Het kan ook worden voorgeschreven aan patiënten voor wie NSAID's contra-indicaties zijn.
Dosering en Richtlijnen
Neem paracetamol in met een glas water, met of zonder voedsel. Vermijd het snijden, verpletteren of kauwen van dit medicijn.
Neem het medicijn niet vaker dan voorgeschreven. Stop niet met het innemen zonder het advies van uw arts.
Het kan enige tijd duren voordat het medicijn begint te werken.
Raadpleeg uw arts over de juiste dosis voor u.
Voorzorgsmaatregelen
Vertel uw arts of apotheker voordat u paracetamol gebruikt of u allergisch bent voor dit medicijn; of als u andere allergieën heeft.
Vermijd alcohol en roken tijdens de behandeling met dit medicijn.
Ouderen kunnen gevoeliger zijn voor de bijwerkingen van het medicijn.
Informeer uw arts als u nier- of leverproblemen heeft, hoge bloeddruk; als u zwanger bent of borstvoeding geeft.
Contra-indicaties
Paracetamol mag niet worden gebruikt door patiënten die een overgevoeligheidsreactie hebben vertoond.
Mogelijke Bijwerkingen
Het gebruik van paracetamol veroorzaakt zelden bijwerkingen. Echter, langdurig of regelmatig gebruik kan leiden tot leverbeschadiging of leverfalen.
Veel mensen die dit medicijn gebruiken, ervaren geen ernstige bijwerkingen.
Neem contact op met uw arts of apotheker voor meer informatie.
Als u bijwerkingen opmerkt die hier niet worden vermeld, neem dan contact op met uw arts of apotheker.
Geneesmiddeleninteracties
Vertel uw arts of apotheker over alle voorgeschreven en vrij verkrijgbare / kruidenproducten die u gebruikt voordat u dit medicijn gebruikt.
Paracetamol kan interacties hebben met:
- NSAID's uit de salicylatenfamilie (Aspirine)
- medicijnen voor pijn en ontsteking (ibuprofen of naproxen)
- medicijnen die bloedstolsels behandelen of voorkomen (warfarine)
- orale anticonceptiva
Neem contact op met uw arts of apotheker voor meer details.
Gemiste Dosering
Als u een dosis hebt gemist, neem deze dan in zodra u eraan denkt. Als het bijna tijd is voor de volgende dosis, sla de gemiste dosis dan over en hervat uw gebruikelijke schema. Neem geen dubbele dosis.
Overdosering
Als u denkt dat u te veel van dit medicijn heeft ingenomen, zoek dan onmiddellijk medische hulp. Symptomen van een overdosis zijn meestal pijn op de borst, misselijkheid, onregelmatige hartslag en het gevoel licht in het hoofd of flauwvallen.
Opslag
Bewaar uw medicijnen bij kamertemperatuur tussen 20-25 graden Celsius (68-77 graden Fahrenheit), beschermd tegen licht en vocht. Bewaar uw medicijnen niet in de badkamer. Houd alle medicijnen buiten bereik van kinderen en huisdieren.